Njoftim në përfundim të shqyrtimit të dokumentacionit për pranim në Policinë Bashkiake

Në mbështetje të ligjit nr.89/2022, datë 22.12.2022 “Për Policinë Bashkiake” Kreu III, neni 12 dhe 23 “Pranimi, formimi dhe përfundimi i marrëdhënieve të punës”, të Vendimit të Këshillit të Ministrave nr.452, date 26.07.2023 “Për miratimin e rregullores kuadër të Policisë Bashkiake”,
Bashkia Shkodër, në përfundim të shqyrtimit të dokumentacionit të kandidatëve për pranim në Policinë Bashkiake pranë Bashkisë Shkodër, për përmbushjen e kushteve të pranimit dhe kërkesave të veçanta të shpallura në shpalljen për konkurrim, njofton se kandidatët e kualifikuar për të vazhduar fazën e testimit me shkrim për vendet e lira në Policinë Bashkiake për pozicionet:

Polic bashkiak, Sektori i Kontrollit dhe Mbrojtjes së Territorit, Policia Bashkiake.

Kandidatë të kualifikuar janë:
Belion Brahimi
Bujar Kraja
Denis Çokaj
Dritan Hasanaj
Edison Drini
Ervin Kraja
Ervis Çeliku
Fatlum Nilaj
Henrik Pistulli
Kledjon Hoxhaj
Ledjon Blini
Noris Kozmaj
Matteo Çeliku
Omer Ademi
Rrikardo Lucaj
Samoel Ademi

Testimi me shkrim do të bëhet pranë ambjenteve të Bashkisë Shkodër me datë 03.09.2024 ora 11: 00.
Kandidatët ditën e testimit duhet të jenë të pajisur me kartë identiteti.