Njoftim mbi rezultatet e testimit me shkrim në kategorinë e ulët dhe të mesme drejtuese

Në zbatim të ligjit nr.152 datë 30.05.2013 “Për nëpunësin civil”, i ndryshuar; të Vendimit Nr. 242 datë 18.03.2015 të Këshillit të Ministrave “Për plotësimin e vendeve të lira në kategorinë e ulët dhe të mesme drejtuese”, i ndryshuar; Bashkia Shkodër, në përfundim të testimit me shkrim, njofton se kandidatët e kualifikuar për të vazhduar fazën tjetër të vlerësimit për pozicionet si më poshtë, janë :

1 (një) Drejtor, Drejtoria e Turizmit pranë Drejtorisë së Përgjithshme të Zhvillimit të Qëndrueshëm Ekonomik, Kategoria e pagës II-b

1.Renato Lumçi

1 (një) Drejtor, Drejtoria e Arsimit., Kategoria e pagës II-b

1.Griselda Dama

Intervista me gojë do të zhvillohet me datë 21.10.2024, ora 12:00 në ambientet e Bashkisë Shkodër.